Logo Forda auto-watin - logo

Serwis - Centrum Likwidacji Szkód


Dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy punkt przyjmowania zgłoszeń szkód komunikacyjnych. W naszej siedzibie, w komfortowych warunkach i z fachową pomocą naszych specjalistów zgłosicie Państwo szkodę komunikacyjną i załatwicie wszelkie formalności związane z jej likwidacją. Bez zbędnego tracenia Państwa czasu, stania w kolejkach oraz niepotrzebnych nerwów umożliwiamy zakończenie przykrej sytuacji, jaką jest uszkodzenie Państwa samochodu.

 

Centrum Likwidacji Szkód firmy Auto Watin wyspecjalizowało się w naprawie nadwozi większości marek pojazdów osobowych i dostawczych, zapewniając:


Nowoczesne zaplecze techniczne zaopatrzone we wszelkiego rodzaju narzędzia i technologie napraw nadwozi, wraz z pełnymi dokumentacjami producentów, pozwalające na wykonanie profesjonalnej naprawy prowadzającej do odzyskania pełnej sprawności pojazdu i bezpieczeństwa dalszego użytkowania.

Oryginalne części karoseryjne niezbędne do przeprowadzenia napraw w możliwie najkrótszym czasie.

Certyfikat 3-letniej gwarancji na wykonaną naprawę, nie limitowaną przebiegiem pojazdu i przechodzącą na kolejnego użytkownika pojazdu.

Całodobową pomoc i doradztwo techniczne dotyczące formalności powypadkowych i związanych ze sprawną likwidacją szkód komunikacyjnych.

Całodobową pomoc drogową zapewniającą holowanie pojazdu z miejsca kolizji jeśli w jej wyniku samochód jest niesprawny, lub jego uszkodzenia wpływają na bezpieczeństwo dalszej podróży.

SOS Auto Watin       
6 0 5   5 5 5   4 4 4      


                           Ford Pomoc - 22 522 27 27

 

Samochody zastępcze na czas likwidacji szkód.

Przeprowadzenie naprawy blacharsko - lakierniczej w terminie 7 dni roboczych, licząc od dnia załatwienia wszelkich formalności związanych z likwidacją szkody oraz przeprowadzenia ostatecznych oględzin.

Załatwienie wszelkich formalności związanych z likwidacją szkód komunikacyjnych w ramach programu FordUbezpieczenia Samochodowe,

Bezgotówkowe rozliczenia napraw w ramach umów zawartych z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Sporządzanie pełnej dokumentacji fotograficznej z każdego etapu likwidacji szkód komunikacyjnych.

 

Kontakt

SOS Auto Watin:  605 555 444Centrum Likwidacji Szkód

ul. Obornicka 4,
Jelonek k. Poznania

Godziny otwarcia:
pon.- pt: 7:00 - 18:00
soboty: 8.00 - 14.00

tel.: 61 8 117 355


e-mail: blacharnia@auto-watin.pl