Logo Forda auto-watin - logo

Wnętrze

Wnętrze nowego Forda Transit

Wystarczy tylko wejść do kabiny, aby poczuć komfort spotykany do tej pory tylko w samochodach osobowych. Funkcjonalność, wysokiej jakości wykończenie i nowoczesne technologie uprzyjemnią każdy dzień i zwiększą Twoją efektywność w pracy.

Komfort i wygoda

Komfort jak w samochodzie osobowym

Wnętrze Forda Transit zostało stworzone nie tylko z myślą o jego praktycznej stronie, ale również z myślą o wygodzie kierowcy i pasażerów. Ergonomicznie zaprojektowana, obszerna kabina z zastosowanymi wieloma nowoczesnymi technologiami, w połączeniu z przemyślanym wzornictwem oraz dbałością o szczegóły, zapewnia komfort porównywalny z samochodami osobowymi.

Łatwiejsze prowadzenie

Dzięki lepiej reagującemu systemowi kierowania pojazdem nowy Transit doskonale prowadzi się w zatłoczonych miastach i łatwiej parkuje w ciasnych miejscach parkingowych.


 

Zamontowana przy tablicy rozdzielczej dźwignia zmiany biegów

Dźwignia zaprojektowana tak, aby idealnie pasowała do dłoni. Zapewnia płynną zmianę biegów, charakterystyczną dla samochodów osobowych. A ponieważ umieszczona jest blisko deski rozdzielczej, kierowca i jego pasażer mają większą swobodę poruszania się w kabinie.

Cichszy niż kiedykolwiek

Nowe, lepiej wyciszone wnętrze nowego Forda Transit. Aby zapewnić kierowcy i pasażerom maksymalny komfort podróży, wykorzystaliśmy w wysokiej klasy materiały zmniejszające hałas i wibracje.

Wysokiej jakości materiały

Całe wnętrze nowego Forda Transit zostało wykończone starannie wyselekcjonowanymi, wysokiej jakości materiałami, łączącymi wygodę samochodu osobowego z typową dla furgonu wytrzymałością.

Innowacyjne schowki

W nowym Fordzie Transit znajdzie się miejsce na wszystko, co będziesz musiał zabrać ze sobą do pracy. W schowku na desce rozdzielczej zamontowane są specjalne prowadnice przeznaczone na zawieszane teczki z dokumentami o formacie A4.
W kabinie znajdziesz dwa uchwyty na butelki, a także rozkładany blat z miejscem na kubki oraz dwa 12-woltowe gniazdka. Od teraz będziesz mógł wypełnić firmowe dokumenty, czy skorzystać z laptopa, kiedy tylko zechcesz.

Praktyczne schowki

Teraz utrzymanie porządku w kabinie i odnalezienie ważnych firmowych dokumentów nie będzie stanowiło problemu. Dzięki praktycznym schowkom wszystko znajdzie swoje miejsce.

Przyrządy i wskaźniki

Kontrolka zmiany biegów

Widoczna na tablicy rozdzielczej kontrolka wskaże Ci najlepszy moment na zmianę biegu dla ekonomicznej jazdy. Kolejny sposób nowego Forda Transit na oszczędność Twoich pieniędzy.

Kamera cofania

Dzięki obrazowi z kamery cofania, wyświetlanym na 7-calowym ekranie TFT LCD, cofanie i parkowanie będzie łatwiejsze i bezpieczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Klimatyzacja

Gdy na zewnątrz żar leje się z nieba, nie ma lepszego schronienia niż klimatyzowane wnętrze nowego Forda Transit. Natomiast gdy temperatura spada poniżej zera, można skorzystać z opcjonalnej nagrzewnicy zasilanej paliwem.

Kluczyk z funkcją automatycznego ładowania

Kolejna wyjątkowa funkcja Forda Transit – wodoszczelny nadajnik kluczyka ładuje się automatycznie. Zaledwie dwie minuty jazdy wystarczą, żeby naładować kluczyk do poziomu umożliwiającego 32 naciśnięcia przycisku. Dzięki temu kluczyk jest zawsze gotowy do działania.

Tempomat

Wystarczy przy pomocy przełączników umieszczonych na kierownicy ustawić na tempomacie pożądaną prędkość, by podróże na większe odległości stały się znacznie mniej męczące.

Pakiet poprawiający widoczność

Pakiet premium poprawiający widoczność zawiera funkcję ogrzewania szyby przedniej „Quickclear”, elektrycznie ogrzewane lusterka boczne, automatycznie włączające się reflektory, wycieraczki z czujnikiem deszczu, przyciemnianie tablicy rozdzielczej, przednie światła przeciwmgielne oraz wygodne stopnie wbudowane w zderzaki.
* Nazwa Bluetooth® i znaki graficzne Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez Ford Motor Company Limited i firmy stowarzyszone objęte jest licencją. Inne znaki i nazwy towarowe są własnością ich zarejestrowanych właścicieli.

Kolorystyka wnętrza

Przestrzeń ładunkowa

Wybierz Transita odpowiedniego dla Twoich potrzeb

Dostępny w czterech długościach nadwozia i trzech wysokościach Transit pozwala łatwo dopasować model do wymagań Twojego biznesu.

Wygodny dostęp do przestrzeni ładunkowej

Aby załadunek oraz rozładunek był łatwiejszy i praktyczniejszy, nowy Ford Transit posiada pełnowymiarowe tylne drzwi otwierane do 180° i 256° w wersji Jumbo. Sama przestrzeń ładunkowa została zaprojektowana tak, by zmaksymalizować jej wykorzystanie.
Bez problemu pomieścisz płyty budowlane o wymiarach 244 x 122 cm czy pięć europalet (w Jumbo Van), a w modelu o wydłużonym rozstawie osi przewieziesz długie towary, takie jak dywany czy rury.

Bezpieczeństwo ładunku

Zestaw zabezpieczeń zadba zarówno o ładunek jak i Twojego Transita. Płyty MDF, gumowa mata na całej długości przestrzeni bagażowej, a także liczne punkty mocujące, pozwolą bezpiecznie przewozić praktycznie każdy rodzaj ładunku.

Większa przestrzeń użytkowa

Transit został zaprojektowany tak, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń ładunkową.

 

Skontaktuj się z
naszym sprzedawcą

Artur Lehmann
Kierownik Sprzedaży
Samochodów
Dostawczych

tel.: 61 8117 362
kom: 515 264 089
artur.lehmann@auto-watin.pl

Marta Nowak
Specjalista ds.
Sprzedaży Samochodów
Dostawczych

tel.: 61 8177 369
kom: 504 082 911
marta.nowak@auto-watin.pl

Marek Szymaniak
Specjalista ds.
Sprzedaży Samochodów
Dostawczych

tel.: 61 8177 368
kom: 504 082 449
marek.szymaniak@auto-watin.pl

 

Przemysław Szulc
Specjalista ds.
Sprzedaży Samochodów
Dostawczych

tel.: 61 8117 361
kom: 519 547 405
przemyslaw.szulc@auto-watin.pl