Logo Forda auto-watin - logo

Serwis - Serwis mechaniczny

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi serwisowe w ramach napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych. Posiadając wieloletnie doświadczenie w naprawach blacharsko - lakierniczych oraz mechanicznych samochodów marki Ford jak również wszystkich innych marek oraz zatrudniając doświadczony i fachowy personel gwarantujemy najwyższy poziom usług serwisowych.

Każdy przyjmowany pojazd przejeżdża przez interaktywną recepcję, w której to doradca serwisowy w obecności Klienta dokonuje gruntownych oględzin pojazdu.

Wszystkie samochody przechodzą, całkowicie bezpłatnie, przez szereg czynności kontrolnych, tak by w jak najwyższym stopniu po wizycie serwisowej zagwarantowane zostało bezpieczeństwo podróżujących oraz bezproblemowe użytkowanie samochodu.

Całkowicie bezpłatnie dokonywane są na specjalistycznych, nowych liniach diagnostycznych testy: skuteczności hamowania, skuteczności działania amortyzatorów, sprawdzenie geometrii zawieszenia, kontrola stanu i zużycia opon.

Po przyjęciu samochodu Klient zapraszany jest do Ford Cafe, gdzie czekają na niego: wygodne fotele, codziennie świeża prasa, telewizja i radio. Istnieje możliwość stałej obserwacji (poprzez panoramiczną szybę) procesu obsługi samochodu tuż przy Recepcji Serwisowej. Częstujemy naszych Klientów kawą ze świeżo palonych ziaren a w Restauracji, znajdującej się na piętrze, serwujemy smaczne dania.

Będąc nowoczesnym serwisem, dysponujemy wysokiej jakości, nowoczesnym komputerowym sprzętem diagnostycznym, w który wyposażone są nasze stanowiska napraw mechanicznych.

Korzystamy z komputerowych systemów kontroli i regulacji geometrii ustawiania kół jezdnych i osi pojazdów samochodowych. Urządzenia te posiadają cyfrową bezprzewodową transmisję danych z głowic pomiarowych do jednostki sterującej i łączą uniwersalność zastosowania z najnowszymi osiągnięciami techniki komputerowej i cyfrowej.

Wszelkie wykonywane usługi serwisowe oraz wymienione części i podzespoły objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Robocizna w serwisie mechanicznym wyceniana jest zgodnie z Katalogiem Norm Czasowych Forda /LTS/ i technologią naprawy.

Obsługa serwisowa zgodna jest z zasadami i standardami Ford Polska oraz międzynarodowym certyfikatem jakości ISO, który to uzyskaliśmy jako pierwszy dealer Forda w Polsce.

Każdy samochód po obsłudze serwisowej i kontroli jakości wykonanych prac jest gruntownie myty w myjni ręcznej oraz sprzątany wewnątrz.

 

 Projekt współfinansowany przez UE z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

 

 

Kontakt

SOS Auto Watin:  605 555 444


Serwis mechaniczny

ul. Obornicka 4a,
Jelonek k. Poznania

Godziny otwarcia:
pon.- pt: 7:00 - 18:00
soboty: 8.00 - 14.00

tel.: 61 8 117 312
tel. kom.: 504 082 461

e-mail: serwis@auto-watin.pl