Logo Forda auto-watin - logo

Serwis - Części zamienne do Forda

Dział części zamiennych

Dział części zamiennych istnieje od 1991 r. i stanowi integralną część firmy Auto-Watin. W chwili obecnej posiadamy jeden z największych i najlepiej zaopatrzonych w Polsce magazynów oryginalnych części zamiennych do samochodów marki Ford (wersje europejskie). W ciągłej sprzedaży znajduje się blisko 10 tys. pozycji, stale uzupełnianych oraz rozszerzanych o nowe modele.

Prowadzimy sprzedaż hurtową dla podmiotów gospodarczych, oferując im atrakcyjne warunki współpracy. Obejmują one: bezpłatną wysyłkę, spedycję lub dowóz części w obrębie Poznania gratis, przedłużony termin płatności za zakupiony towar, zespół doświadczonych specjalistów do pomocy, materiały firmowe - katalogi, w tym: elektroniczny katalog części oraz cennik. W przypadku wątpliwości odwiedzi Państwa nasz przedstawiciel handlowy, który udzieli dodatkowych wyjaśnień.


Obsługą Klientów
zajmuje się zespół doświadczonych specjalistów, korzystających z nowoczesnego elektronicznego katalogu części zamiennych - E-CAT, który do minimum redukuje możliwości popełnienia pomyłki. System ten jest standardem europejskim, zapewniającym najwyższy poziom obsługi. Każdy klient jest naszym "najważniejszym klientem".

Magazyn wysokiego składu, o łącznej powierzchni ponad 1000 m2, zapewnia duży wybór części do natychmiastowej odsprzedaży. Przy większym zamówieniu zapewniamy dystrybucję bezpośrednio do klienta ("od drzwi do drzwi"). Tym systemem dystrybucji objęliśmy wszystkich naszych klientów indywidualnych, jak i hurtowych.

 

Proponujemy Państwu najwyższej jakości oryginalne części eksploatacyjne marki MOTORCRAFT oraz FORD.


Wszystkie one zostały wytworzone według najbardziej rygorystycznych norm, dzięki czemu odznaczają się wysoką jakością, dużą trwałością oraz czynią Państwa samochód bezpiecznym i niezawodnym. W sprzedaży znajduje się pełen asortyment części niezbędnych do przeprowadzenia każdej naprawy, również do tzw. samochodów niszowych - Pumy, Galaxy, Explorera.

Każda naprawa blacharska wiąże się z wymianą dużej ilości elementów. W naszej firmie , każdy naprawiający samochód marki Ford, otrzyma wszystkie niezbędne elementy karoseryjne do przeprowadzenia takiej naprawy. Oferujemy: zderzaki, błotniki, maski, poszycia tylnych błotników, wzmocnienia, pełen asortyment oświetlenia, a także mniejsze elementy niezbędne do wykończenia. Każda z tych części jest tak dopasowana, że nie wymaga dodatkowych czynności ze strony naprawiającego. Tylko takie części dają gwarancję, że Twój samochód po naprawie będzie bezpieczny oraz nie straci na wartości, dzięki czemu będziesz mógł uzyskać godziwą cenę przy odsprzedaży.

Pełen asortyment akcesoriów dostępnych w naszej firmie pozwoli uczynić Twój samochód wyjątkowym, bezpieczniejszym oraz pozwoli cieszyć się ulubioną muzyką w trakcie jazdy. Akcesoria te produkowane są z użyciem najlepszych materiałów, dzięki czemu odznaczają się one wyjątkową trwałością i doskonałym wykończeniem.